Čo o nás povedali

"Zuzina: maximálna spokojnosť. Rýchle doručenie, super cena a samozrejme krásna pleť :)"

"Erika: po čistom 100% arganovom oleji sa obzerám už nejaký ten mesiac kvoli jeho priaznivým účinkom, s ktorými som nadmieru spokojná. Jeho mnohostranné využitie je neuveriteľné. odporúčam každému, nie len dámam :-) a táto viac než prijateľná cena naozaj príjemne prekvapila. Vrelá vďaka"

"Denda: mám strašne citlivú pleť, ktorá znáša len veľmi málo produktov, preto som veľmi rada, že som objavila tento prírodný arganový olej. Má široké využitie, príjemne sa nanáša a hlavne pre citlivú pleť je ako stvorený. Vyskúšala som veľmi veľa produktov no účinky tohto ma príjemne prekvapili, môžem len odporúčať. :)"

"Beata Višňovska: veľmi príjemná  a dobrá kozmetika za výhodnú cenu, ktorá má široké využitie. Som s ňou veľmi spokojná."

"Lienka: som veľmi spokojná. mám jazvyčky po akné a tento olej mi veľmi pomohol. používam ho už druhý mesiac a pleť sa mi rozjasnila a jazvyčky sa pomaly zacelujú. odporúčam :)"

"Anna Dudová: som veľmi spokojná s olejčekom. Na odporúčanie som začala používať tento olej a som nad mieru spokojná. Olej sa mi pekne vstrebe do pokožky a nemám pocit mastnoty. Odporúčam vyskúšať a hlavne som spokojná s rýchlym doručním a super cenou."

"Mária Mraová: 
som nad mieru spokojná, prírodný produkt (olej) dokážem využiť, či už na tvár, krk dekolt, robím si masáže a veľmi mi pomáha aj na suché končeky vlasov. Príjemná natur vôňa, čo je vynikajúce, cena je dostupná asi pre každého, určite odporúčam jeho kúpu, expresné dodanie, spokojnosť na 5*."

"Alžbeta: 
som spokojná s kvalitou a účinkom, ktorý sa ukáže už pri krátkom používaní arganového oleja. Moja pleť je suchá, ale používaním arganového oleja je vláčnejšia, menej vysušená a pružnejšia."

"Danka: 
vyskúšala som mydlo a arganový olej a som maximálne spokojná :-) :-)"

"Zuzana: 
arganový olej som si kúpila na doporučenie, ale hlavne preto lebo sa snažím prevážne používať čisto prírodnú kozmetiku. Olej som najprv vyskúšala na malom mieste, nakoľko som ho prestým ešte nepoužívala. Dostavil sa žiadaný účinok a odvtedy ho teraz používam mieto krému na tvár, krk a dekolt. Moja skúsenosť je, že olej sa dokonalo vpije do pokožky, takže nezanecháva mastnú pleť na pocit a naviac pokožku hydratuje, udržuje ju vláčnou a pružnou. Môžem tento vzácny prírodny olej len odporúčiť. Taktiež som vyskúšala aj mydlo a som tiež spokojná."

"Katka: kúpila som si olej, o ktorom som už počula všeličo. Celkom som chýrom nedôverovala, ale bola som zvedavá. Používam ho asi tri týždne a musím uznať, že chýry sú pravdivé. Hoci nemám s pleťou problémy, začína sa mi vyhladzovať a malinké vrásky vidno stále menej a menej. Ak to bude takto pokračovať tak budem veľmi spokojná :-) Olej som kúpila aj pre malinké bábätko, ktoré malo na tváričke drobné výražky. Už sú preč. Takže veľmi odporúčam :-)))"

"Časty: kúpil som manželke olej a je veľmi spokojná určite odporúčam :) používa ho aj pre dieťa.. je to super"

"Nora: moja citlivá pleť potrebuje jemné, príjemné prípravky medzi ktoré patrí aj arganový olej. Vyskúšala som ho a moja spokojnosť je nad mieru. Pleť zostáva po ňom vláčna, olej sa vpije do pokožky čím nevzniká žiadny mastný film. Hydratovaná pleť potom pôsobí sviežo, mladistvo. Dokonca drobné vyrážky vysušuje. Som s ním maximálne spokojná. Doporučujem vyskúšat tento prírodný prípravok, ktorý je jedinečný :-)"